Witamy

Jesteśmy Zespołem z Pomorza Zachodniego, z malowniczego miasta Szczecinek.

Poniżej kilka informacji o naszym składzie. 

Sam fakt odwiedzenia Naszej strony świadczy o tym, iż szukają Państwo w pełni profesjonalnej oprawy muzycznej na imprezę.

Dlatego wybierając Nasz Zespół mają Państwo pewność, że zrobimy wszystko aby nasz występ, obecnym na imprezie gościom, na długo zapadł w pamięci.
Na scenie muzycznej istniejemy nieprzerwanie od 2000r. Z inicjatywy naszego oldmana powstał Zespół, którego występy miały poruszać pokolenia.

Dlatego też w naszym repertuarze
znajdą Państwo najbardziej rozpoznawalne utwory począwszy od lat 60 aż do najnowszych tegorocznych przebojów.
Z roku na rok rozwijaliśmy swoje umiejętności i rozszerzaliśmy zakres działalności grając na różnego rodzaju Przyjęciach Weselnych, Eventach, Balach, Studniówkach, Połowinkach.
Inwestujemy nie tylko w rozwijanie umiejętności wokalnych i wodzirejskich na Corocznych Ogólnopolskich Warsztatach Muzycznych Kargowa ale również w sprzęt będący jednym z najlepszych na świecie. Profesjonalne nagłośnienie i  zawodowe oświetlenie gwarantuje najlepszy odbiór.

Nie spożywamy alkoholu co również potwierdza fakt, iż do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i poważnie gwarantując trzeźwość umysłu i ciała przez całą imprezę. 

Nasz ubiór  odzwierciedla nasze podejście do wykonywanej usługi, jest zawsze dostosowany do charakteru imprezy.

Zespół FOR DANCE to znakomity wybór na WESELE, STUDNIÓWKĘ, BAL czy też inną imprezę okolicznościową – Zapraszamy ! Jesteśmy rekomendowani przez portale branżowe

certyfikat_140_175

logo (1)

 W przypadku występu na studniówce lub połowinkach gwarantujemy muzykę bez przerw ponieważ po naszym bloku muzycznym występuje nasz Dj ze swoim repertuarem 

Skład ZESPOŁU

PRZEMEK

Przemek

Współzałożyciel i główny wokalista, wodzirej
Pierwsze próby podbicia sceny muzycznej oraz damskich serc miały miejsce już w przedszkolu. Zwrócił uwagę osób zajmujących się profesjonalnie muzyką
dzięki czemu pobierał prywatne lekcje zarówno wokalu jak i gry na instrumentach klawiszowych.
Ogromne doświadczenie oraz wykształcenie muzyczne pozwala Przemkowi na w pełni profesjonalne dopasowanie oferty do zamówienia. Ściśle związany z jednym z największych
Portali Weselnych w Polsce oraz Współzałożyciel Stowarzyszenia i Forum Zespołów Muzycznych. Współorganizator Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych w Kargowej  oraz Zlotów Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów k/Łodzi.

20130505-z13

                                                                   EDWARD

 _DSC2291j-2

Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda potrzebuje trochę więcej czasu – Muzyka gra mu w duszy od najmłodszych lat.
Nasz oldman wnosi do zespołu doświadczenie muzyczne dla każdej grupy wiekowej i dba o zaplecze techniczne Zespołu. Dzięki niemu wszystko zapięte jest na ostatni guzik.

MAGDA

magda

Z muzyką związana od dziecka, brała udział w wielu przeglądach i konkursach wokalnych, które w większości przypadków wygrywała. Do swojej pracy podchodzi z pasją i wielkim sercem co widać i słychać w jej wykonaniach.. Jej występy zawsze wzbudzają emocje- wyłącznie pozytywne ! Prywatnie bierze udział również w innych projektach muzycznych nagrywając wokale z różnymi muzykami w Polsce.

BARTEK – DJ ROMERO WHITE

527968_486841724705440_51766902_n

391893_271865029536445_1719472714_n

Gościnnie występuje z nami Bartek – Dj Romero White, grający w wielu klubach Pomorza Zachodniego. Jego repertuar przeplatany jest utworami Dance-House-Trance oraz komercyjnymi hitami w ciekawych mixach, które zadowolą gusta każdego odbiorcy. Zapewnia wszystkim świetną zabawę  uzupełniając nasze wykonanie. Polecamy usługi Bartka również na Osiemnastkach, połowinkach i imprezach okolicznościowych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress